Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Obsluga pomocna jedzenie na czas dobra jakosc

Agnieszka

Pizza pryjechala spalona na wiór, dodatkowo twarda tak bardzo że zamówienie, które kosztowało 100zl dodatkowo kosztowalo mnie 4 razy tyle u dentysty bo złamałem na tej pizzy zęba. Pierwszy raz spotkałem się z takim czymś.

Krzysztof

Zamiast pizzy 40 cm dostałem 30 cm

Łukasz

Rozsądna cena, miła obsługa i smaczna pizza.

Przemysław

Super

Kamila

Pyszka

Marlena

Było smako

Marlena

Średnie

Arkadiusz

Brak uwag

Elzbieta

Wszystko super

Barbara

Pierwszy raz zamówione , pierwsza klasa!!!

Weronika

Dziekujemy 🙂
~ Zespół Pizzeria Pepe Poznań

Bardzo dobra pizza

Kamila

Dziękujemy 🙂
~ Zespół Pizzeria Pepe Poznań

Jak zwykle bardzo dobra pizza!

PIOTR

Wyśmienita pizza

Krzysztof