Check our Reviews
You do not trust us, trust our clients.
Zamówienie nawet nie istniało w systemie - żadnego przepraszam nawet nie usłyszałam po tym jak dowiedziałam się że możecie je zacząć robić dopiero. Żenada
Obsluga pomocna jedzenie na czas dobra jakosc
Pizza pryjechala spalona na wiór, dodatkowo twarda tak bardzo że zamówienie, które kosztowało 100zl dodatkowo kosztowalo mnie 4 razy tyle u dentysty bo złamałem na tej pizzy zęba. Pierwszy raz spotkałem się z takim czymś.
Zamiast pizzy 40 cm dostałem 30 cm
Rozsądna cena, miła obsługa i smaczna pizza.
Super
Pyszka
Było smako
Średnie
Brak uwag
Wszystko super
Pierwszy raz zamówione , pierwsza klasa!!!
Bardzo dobra pizza
Jak zwykle bardzo dobra pizza!
Wyśmienita pizza